Morčátka na prodej

.                                                *** PODMÍNKY PRODEJE***

Volné-Morčátko je k prodeji.

Rezervace-Dle domluvy je nutné poslat platbu na účet v co nejbližším termínu a to do 2 dnů.Z důvodu špatných zkušeností provedu plnou rezervaci,až po přijetí zálohy či celé platby.Pokud vám budu morčátko posílat,požaduji celou částku 100% zaslat na účet.Při osobním vyzvednutí může být pouze záloha 50% z ceny.Je to na vašem zvážení.Číslo účtu sdělím v komunikaci.

Prodané-Morčátko je plně zaplaceno.

                                             *** ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud za morčátko zaplatíte zálohu či uhradíte plnou částku a nevyzvednete si morčátko do 4 týdnů od zaplacení a přestanete komunikovat,tak celá zaplacená částka propadá a je nevratná.V případě,že z vážného důvodu si v termínu morčátko nebudete moci vyzvednout,domluvíme se.Ze zaplacením zálohy či celé částky stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje.                                             ***VRATNÁ ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud se stane,že morčátko uhyne či onemocní a  vy si nevyberete jiné,vracím celou částku zpět.

                                                         

UPOZORNĚNÍ! NA ANONYMNÍ EMAILY A SMS BEZ PODPISU A SKRYTÁ ČÍSLA NERAGUJI.DÁLE-POKUD NAPÍŠETE,ŽE MÁTE ZÁJEM O MORČÁTKO A DO DVOU DNŮ NEBUDETE KOMUNIKOVAT,UVOLNUJI MORČÁTKO DALŠÍMU ZÁJEMCI,KTERÝ BUDE MÍT OPRAVDU ZÁJEM!!Z DŮVODŮ ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTÍ S NĚKTERÝMI LIDMI JSEM NA TYTO VEŠKERÉ PODMÍNKY MUSELA PŘISTOUPIT.DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Aktualizace ke dni 1.9..2022.
Morčecí mimča jdou k novému majiteli nejdříve ve 4 -5 týdnech a při váze 250gr-300gr.a úplně zdravá a ošetřená proti parazitům.Ceny za morčátka jsou individuální.Sameček 400-700kč,za samičku 500-1000kč.Záleží,zda je morčátko vhodné do chovu,k registraci a nebo jen na mazlíčka a na zbarvení.Pokud napíši,že je morčátko na mazlíčka,nevydávám k němu papíry.Při odběru dvou morčátek dám slevu.

Na cestu k novému majiteli dostanou balíček granulí+malý dárek.


Morčátka od nás jsou vhodná pouze pro chov v bytě.Jsou zvyklá na pokojovou teplotu a domácí prostředí.V žádném případě ne do králíkárny,stodoly,kůlny...též ne ke králíkovi,jako kamáráda.Králíci jsou teritoríální zvířata a morče utiskují.Též upřednostnuji zájemce,který si ode mne koupí 2 morčátka,bud 2 holky a nebo 2 kluky.Pokud si koupíte morčátko jedno,tak pouze ke druhému morčátku.NEPRODÁVÁM DO SAMOTY!!  Morčátka jsou skupinová zvířata.Pro morče je společnost příslušníka stejného druhu nejvýznamějším prvkem obohacení jeho života.Samičky ani samečci by neměli žít samostatně,aby byli v pohodě a bez stresu.

Naše morčátka od mala jsou zvyklá na domácí ruch,na lidskou ruku,na psy....Všechny  investované peníze  použiji na krmení a péči morčátek. 

                                                            PŘEPRAVA


Dopravu je možné objednat přes Přivez zvíře.cz po celé ČR.Částka za dopravu  po  ČR je 400kč.-24 Euro Slovensko.Zverado-cena za přepravu 350kč.Pouze po ČR. Zajíždí i  ochotně na adresu,pokud je potřeba dle dohody.Příjemce morčátka si hradí dopravu sám při předání u řidiče.Přepravní dny jsou-pátek,sobota,neděle.

Trasy | www.Přivez-Zvíře.cz                     https://zverado.cz/planovane-trasy/       

Také mohu morčátko poslat přes pána,který jezdí 2x týdně trasy Liberec-Praha-Brno-Ostrava a při těchto trasách vám morčátko může předat za příspěvěk pouhých 200kč.na domluveném místě.Dále po trase Liberec-Praha mohu zaslat o víkendech  přes dalšího pána.


Morčátka jsou na rozdíl od jiných hlodavců v noci klidná a nikoho neruší.Bud jedí a nebo spí,tudíž je můžete mít bez problémů i v ložnici.

MORČÁTKA BY SE MĚLI CHOVAT VE DVOU.DBEJTE JEJICH WELFARE.V ZEMÍCH ŠVÝCARSKO,NĚMECKO,RAKOUSKO,NIZOZEMSKO JE CHOV JEDNOHO MORČETE ZAKÁZANÝ!

Prodej morčátka dětem do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů či převzetí morčátka aspon s jedním z rodičů!!


Kdykoliv vám ráda poradím,pokud budete potřebovat.Budu též ráda,když mi jednou za čas pošlete fotku,která potěší.V případě vaší nepřítomnosti -dovolená atd.vám morčátko pohlídám v případě zájmu.

Očekáváme vrh v kresbě Kalifornské.

***A NYNÍ PRODEJ MORČÁTEK NÍŽE***

HOLKY

                  Clea Peruvian World

Peruánec,naroz.19.7.22.bílá-černá,oči tmavé,uši+vírky v pořádku,porod.váha 90gr.M:Uška Peruvian World.O:Theodor Luna.---Volná.   600kč.

                              Keity Peruvian World

Peruánec,naroz.28.4.22.oranžová-bílá-čokoládová,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 130hr.M:Kitty Peruvian Gold.O:Kari z podhradí Lokte.Odběr od 30.5.2022.PRODÁNA-PRAHA.

KLUCI

Alf Peruvian World

Lunkarya,naroz.1.7.22.calirornia černá-bílá,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 105gr.M: Hosana Katie's.O: White Tiger Katie. Moc pěkný typový sameček do chovu,hobby chovu.PRODANÝ-PRAHA.p.HANA.

Black Peruvian Word


Lunkarya,naroz.8.5.22.aguti černá/krém-krém,oči tmavé,uši+vírky ok.Porod.váha 100gr.M: Odra Katie's.O: Jurgen Verrunculosa.Odběr od 8.6.22.PRODANÝ-jABLONEC N.NISOU.

Basty Peruvian World

Lunkarya,naroz.8.5.22.california černá-bílá-dovybarví se,jako maminka,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 100gr.M:Katie's Odra.O: Jurgen Verrunculosa.Odběr od 8.6.22.PRODANÝ DO BRNA.

Bulík Peruvian World

Lunkarya,naroz.8.5.22. california černá-krém,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 100gr.M:Odra Katie's.O:Jurgen Verrunculosa.Odběr od 8.6.22.Prodaný-PCHERY.Chs.

          

                                                

                                                              .