Morčátka na prodej

.                                    *** Podmínky prodeje***

Volné-Morčátko je k prodeji a je již po odstavu od maminky.

Rezervace-Dle domluvy je nutné poslat platbu na účet v co nejbližším termínu a to do 3 dnů.Z důvodu špatných zkušeností provedu plnou rezervaci,až po přijetí rezervačního poplatku či celé platby.Pokud vám budu morčátko posílat,požaduji celou částku 100% zaslat na účet.Při osobním vyzvednutí může být pouze rezervační poplatek 50% z ceny.Je to na vašem zvážení.Číslo účtu sdělím v komunikaci.

Prodané-Morčátko je plně zaplaceno a čeká na  vyzvednutí či na přepravu.

                                             *** ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud za morčátko zaplatíte zálohu či uhradíte plnou částku a nevyzvednete si morčátko do 4 týdnů od zaplacení a přestanete komunikovat,tak celá zaplacená částka propadá a je nevratná.V případě,že z vážného důvodu si v termínu morčátko nebudete moci vyzvednout,domluvíme se.Jsem člověk,se kterým se dá komunikovat.Ze zaplacením zálohy či celé částky stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje.                                             ***VRATNÁ ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud se stane,že morčátko uhyne a vy si nevyberete jiné a nebo zruším prodej z mé strany z  důvodu nemoci,tak celou zaplacenou částku vám vrátím zpět na účet.

                                                         

***UPOZORNĚNÍ***

 NA ANONYMNÍ EMAILY  BEZ PODPISU A SKRYTÁ ČÍSLA NERAGUJI.DÁLE-POKUD NAPÍŠETE,ŽE MÁTE ZÁJEM O MORČÁTKO A DO DVOU DNŮ NEBUDETE KOMUNIKOVAT,UVOLNUJI MORČÁTKO DALŠÍMU ZÁJEMCI,KTERÝ BUDE MÍT OPRAVDU ZÁJEM!PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH S TZV.ZÁJEMCI,KDY MORČÁTKO BYLO BLOKOVÁNO PLNO DNÍ A TÝDNŮ A ŽÁDNÁ ODEZVA A ZBYTEČNĚ BYLI ODMÍTNUTI DALŠÍ ZÁJEMCI,JSEM NA TYTO PODMÍNKY MUSELA PŘISTOUPIT.PROTO PROSÍM ZVAŽTE,NEŽ MĚ BUDETE KONTAKTOVAT,ZDA O MORČÁTKO Z NAŠÍ CHS  MÁTE OPRAVDU ZÁJEM.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

***Aktualizace ke dni 1.3.2023***

Z naší Chovatelské stanice jdou naše morčata naprosto zdravá do nových rodin.Jsou ošetřena proti vnějším a vnitřním parazitům,proti všenkám a neexistuje,aby šli  k novému majiteli s plísní.Lidé,co si od nás koupili morče,tak se k nám někteří po čase vrací a chtějí druhé morčátko a to nás velice těší.


*********************************************************************************************************************

Morčata jdou k novému majiteli nejdříve ve 4-5 týdnech a při váze 250-300gr.zcela zdravá a ošetřena proti vnějším a vnitřním parazitům.


Samičky na mazlíka bez PP,VP -400-500kč.//S PP,VP- 600-1000kč.Dle zbarvení,chov,registrace...

Samečci na mazlíka bez PP,VP-250-400kč.//S PP,VP- 500-700kč.Dle zbarvení,chov,registrace...

Při odběru dvou samečků-druhý zdarma.

Pokud napíši,že morčátko je na mazlíka,nevydávám k němu papíry.

V případě,že morčata daruji 2-3letá z důvodu nevhodné do chovu a budu morčata posílat,požaduji přepravné v částce 400kč poslat předem na účet a já tuto částku zaplatím u řidiče.Je to z toho důvodu,abych měla jistotu,že morčata/e si nový majitel převezme.

Morčátko od nás dostane na cestu do nového domova do začátku balíček granulí.

                                      Chov morčat


Morčátka od nás jsou vhodná pouze pro chov v bytě.Jsou zvyklá na pokojovou teplotu a domácí prostředí.V žádném případě ne do králíkárny,stodoly,kůlny...Též upřednostnuji zájemce,který si ode mne koupí 2 morčátka,bud 2 holky a nebo 2 kluky.Pokud si koupíte morčátko jedno,tak pouze ke druhému morčátku.NEPRODÁVÁM DO SAMOTY!!  Morčátka jsou skupinová zvířata.Pro morče je společnost příslušníka stejného druhu nejvýznamějším prvkem obohacení jeho života.Samičky ani samečci by neměli žít samostatně,aby byli v pohodě a bez stresu.Morčata by nemeli být v žádném případě s králíkem.Králíčí komunikace(řeč těla)je úplně jiná a s morčetem si nerozumí i když se to dlouhá léta dělalo,králík pro morče není dobrý parták a je teritoriální a morče bude utiskovat.

Pro morče je dostatečný prostor důležitý. Zejména v chovu dvou samců a více je dostatečný prostor klíčový.Čím méně místa,tím častěji se začnou mezi sebou napadat a prát.

Klec pro dvě morčata by měla mít nejméně 120cm a měla by  být,co nejvíce široká.Prostě čím větší,tím lepší.


Naše morčátka od mala jsou zvyklá na domácí ruch,na lidskou ruku,na psy....Všechny  investované peníze  použiji zpět na krmení a do péče morčátek.Naše morčata jsou krmena kvalit.granulemi s vit.C.Dostávají dostatek zeleniny a sena.Jako podestýlku zásadně hobliny,žádné pelety!!!Pelety jsou pro morče nevhodné z důvodu,že jsou tvrdé a morčeti způsobují na nožičkách bolest,protože musí stát neustále 24 hod denně na podestýlce.

Odchov našich mládat není v žádném případě zisková činnost a peníze za morčata pokryjí jen opravdu malou část nákladů na chov.Proto mám pouze uvedeno-příspěvek na krmení. 

                                                            PŘEPRAVA


Dopravu je možné objednat přes Přivez zvíře.cz po celé ČR.Částka za dopravu  po  ČR je 400kč.-24 Euro Slovensko.Zverado-cena za přepravu 400kč.Pouze po ČR. Zajíždí i  ochotně na adresu,pokud je potřeba dle dohody.Příjemce morčátka si hradí dopravu sám při předání u řidiče.Přepravní dny jsou-pátek,sobota,neděle.

Trasy | www.Přivez-Zvíře.cz                     https://zverado.cz/planovane-trasy/       

Také mohu morčátko poslat přes pána,který jezdí 2x týdně trasy Liberec-Praha-Brno-Ostrava a při těchto trasách vám morčátko může předat za příspěvěk pouhých 200kč.na domluveném místě.Dále přes pani Liberec-Praha-Brno.


Morčátka jsou na rozdíl od jiných hlodavců v noci klidná a nikoho neruší.Bud jedí a nebo spí,tudíž je můžete mít bez problémů i v ložnici.

MORČÁTKA BY SE MĚLI CHOVAT VE DVOU.DBEJTE JEJICH WELFARE.V ZEMÍCH ŠVÝCARSKO,NĚMECKO,RAKOUSKO,NIZOZEMSKO JE CHOV JEDNOHO MORČETE ZAKÁZANÝ!

Prodej morčátka dětem do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů či převzetí morčátka aspon s jedním z rodičů!!

*********************************************************************************************************************************


Kdykoliv vám ráda poradím,pokud budete potřebovat.Budu též ráda,když mi jednou za čas pošlete fotku,která potěší.V případě vaší nepřítomnosti -dovolená atd.vám morčátko pohlídám v případě zájmu.

Očekáváme vrhy Peruánců+Lunkarya.

***A NYNÍ PRODEJ MORČÁTEK NÍŽE***

HOLKY

               Babetka Peruvian World

Lunkarya,naroz.27.12.22.čokoládová,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 100gr.M: Ibriela of Zoohouse.O:Bilboa Peruvian Gold. Odběr od 27.1.23.-----Chov,registrace,výstavy,mazlíček--Příspěvek na krmení-800kč.Prodané.Slovensko.


                  Betty Peruvian World

Peruánec,naroz.22.11.22.Argente slate/zlatá-zlatá-bílá,oči rubínové,uši+vírky ok,porod.váha 100gr.M: Bella Star of Silesia.O: Juno Peruvian Gold. Hobby chov,na mazlíčka.Prodána Liberec.


                Clea Peruvian World

Peruánec,naroz.19.7.22.bílá-černá,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 90gr.M: Uška Peruvian World.O: Theodor Luna.

Hobby chov,mazlíček--Prodána.Ml.Boleslav

KLUCI

                   Bufík Peruvian World

Peruánec,naroz.27.12.22.čokoládová,uši+vírky ok,oči tmavé,porod.váha 100gr.M: Ibriela of Zoohouse.O: Bilboa Peruvian Gold. K rezervaci.Odběr od 27.1.23.---Chov,registrace,výstavy,mazlíček-Příspěvek na krmení-600kč.Prodané.Slovensko

                   Bertík Peruvian World

Lunkarya,naroz.27.12.22,čokoládová-bílá,oči tmavé,uši+vírky ok.Porod.váha 100gr.M: Ibriela of Zoohouse.O: Bilboa Peruvian Gold.Odběr od 27.1.23.Prodané.N.Bor.

                     Aramis Peruvian World

Peruánec,naroz.9.12.22.krém-bílá,oči tmavé.Prod.váha 105gr.M:Lady Sandra Verrunculosa.O:Jurgen Verrunculosa.Prodané.N.Bor.

                Albi Peruvian World

Lunkarya,naroz.12.11.22.čokoládová-bílá-krém,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha90gr.M:Olla Verrunculosa.O: Bilboa Peruvian Gold.

Chov,hobby chov,registrace,mazlíček.Prodaný.Litvínov.

          

                                                

                                                              .