Morčátka na prodej

.                                    *** Podmínky prodeje***

Volné-Morčátko je k prodeji.

Rezervace---Dle domluvy je nutné poslat rezervační poplatek na účet v co nejbližším termínu a to do 2 dnů.Z důvodu špatných zkušeností provedu plnou rezervaci,až po přijetí části rezervačního poplatku či celé platby.Pokud vám budu morčátko posílat,požaduji celou částku 100% zaslat na účet.Při osobním vyzvednutí může být pouze rezervační poplatek 50% z ceny.Je to na vašem zvážení.Číslo účtu sdělím v komunikaci.

Prodané-Morčátko je plně zaplaceno a čeká na termín vyzvednutí či na přepravu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                         REZERVACNÍ POPLATEK

Pokud za morčátko zaplatíte poloviční  50% či celý rezervační poplatek 100% a nevyzvednete si morčátko do 4 týdnů od zaplacení,přestanete komunikovat či zrušíte odběr z vaší strany,tak celá zaplacená částka propadá a je nevratná.!!! Toto je nutné brát ve zřetel!!!! 

Pokud nastane problém na obou stranách s předáním,převzetím morčete z časových důvodů,vracím zájemci 50% z ceny a druhou část 50% po prodeji morčete jinému zájemci, což znamená vrácení druhé poloviny 50% nejděle do měsíce od datumu zrušení odběru morčete.!!!!!!!!

Ze zaplacením rezervačního poplatku  stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje!!!

                                             

Pokud se stane,že morčátko uhyne a vy si nevyberete jiné a nebo zruším prodej z mé strany z  důvodu nemoci morčete,vracím celou částku zpét na účet.

Aktualizace ke dni: 1.3.2024.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                         

                                                             *** UPOZORNĚNÍ***

 NA ANONYMNÍ EMAILY  BEZ PODPISU A SKRYTÁ ČÍSLA NERAGUJI.DÁLE-POKUD NAPÍŠETE,ŽE MÁTE ZÁJEM O MORČÁTKO A DO DVOU DNŮ NEBUDETE KOMUNIKOVAT,UVOLNUJI MORČÁTKO DALŠÍMU ZÁJEMCI,KTERÝ BUDE MÍT OPRAVDU ZÁJEM!PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH S TZV.ZÁJEMCI,KDY MORČÁTKO BYLO BLOKOVÁNO PLNO DNÍ A ŽÁDNÁ ODEZVA A ZBYTEČNĚ BYLI ODMÍTNUTI VÁŽNÍ ZÁJEMCI JSEM NA TYTO PODMÍNKY MUSELA PŘISTOUPIT.PROTO PROSÍM ZVAŽTE,NEŽ MĚ BUDETE KONTAKTOVAT,ZDA O MORČÁTKO Z NAŠÍ CHS  MÁTE OPRAVDU ZÁJEM.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

***Aktualizace ke dni 1.4.2024.***

*********************************************************************************************************************

Morčátka jdou do nového domova zcela zdravá a ošetřená proti parazitům a nejdříve ve 4-5 týdnech a při váze 270-300gr....dříve morčátko neuvolním...

Morčátko od nás dostane na cestu do nového domova do začátku balíček granulí s vit.C

Každé naše morčátko dostane PP a nebo VP.Bud přímo při osobním odběru a nebo posílám elektronicky.Vše po dohodě.Také informace v písemné formě ohl.krmení,péče.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                   ****   Chov morčat****

Morčátka od nás jsou vhodná pouze pro chov v bytě.Jsou zvyklá na pokojovou teplotu a domácí prostředí.V žádném případě ne do králíkárny,stodoly,kůlny...Též upřednostnuji zájemce,který si ode mne koupí 2 morčátka,bud 2 holky a nebo 2 kluky.Pokud si koupíte morčátko jedno,tak pouze ke druhému morčátku.NEPRODÁVÁM DO SAMOTY!!  Morčátka jsou skupinová zvířata.Pro morče je společnost příslušníka stejného druhu nejvýznamějším prvkem obohacení jeho života.Samičky ani samečci by neměli žít samostatně,aby byli v pohodě a bez stresu.U nás ani kluci nežijí samostatně....

Morčata by nemeli být v žádném případě s králíkem.Králíčí komunikace(řeč těla)je úplně jiná a s morčetem si nerozumí i když se to dlouhá léta dělalo,králík pro morče není dobrý parták i když si to plno lidí myslí.

Pro morče je dostatečný prostor důležitý. Zejména v chovu dvou samců a více je dostatečný prostor klíčový.Čím méně místa,tím častěji se začnou mezi sebou prát.

Naše morčátka od mala jsou zvyklá na domácí ruch,na lidskou ruku,na psy....Všechny  investované peníze  použiji zpět na krmení a do péče morčátek.Naše morčata jsou krmena kvalit.granulemi s vit.C.Dostávají dostatek zeleniny a sena.Jako podestýlku zásadně hobliny,žádné pelety!!!Pelety jsou pro morče nevhodné z důvodu,že jsou tvrdé a morčeti způsobují na nožičkách bolest,protože musí stát neustále 24 hod denně na podestýlce.

Odchov našich mládat není v žádném případě zisková činnost a peníze za morčata pokryjí jen opravdu malou část nákladů na chov. 

                                                              ****    PŘEPŘAVA****


Dopravu je možné objednat přes Přivez zvíře.cz po celé ČR.Částka za dopravu  po  ČR je 400kč.-24 Euro Slovensko. Příjemce morčátka si hradí dopravu sám při předání u řidiče.Přepravní dny jsou-pátek,sobota,neděle.

Vše je o dohodě a při dlouhé trase ,kdy morče cestuje pomalu 2 dny,v krabici preferuji osobní odběr či si zájemce musí najít jinou snadnější a rychlejší alternativu převozu....pokud,ale není jiná možnost,domluvíme se na poslání přepravcem,ale pouze,pokud budu posílat dvě morčátka.
Trasy | www.Přivez-Zvíře.cz                         Morčátka jsou na rozdíl od jiných hlodavců v noci klidná a nikoho neruší.Bud jedí a nebo spí,tudíž je můžete mít bez problémů i v ložnici.

Dá se všeobecně říci,že samečci se na mazlíčky hodí více,než samičky.Mají klidnější,přítulnější povahu oproti samičkám.Některé samičky nejsou na mazlíka vhodné po celý svůj život,Tací jedinci jsou spokojeni pouze ve skupince  ostatních morčat.

MORČÁTKA BY SE MĚLI CHOVAT VE DVOU.DBEJTE JEJICH WELFARE.V ZEMÍCH ŠVÝCARSKO,NĚMECKO,RAKOUSKO,NIZOZEMSKO JE CHOV JEDNOHO MORČETE ZAKÁZANÝ!

Prodej morčátka dětem do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů či převzetí morčátka aspon s jedním z rodičů!!

*********************************************************************************************************************************


Kdykoliv vám ráda poradím,pokud budete potřebovat.Budu též ráda,když mi jednou za čas pošlete fotku,která potěší.V případě vaší nepřítomnosti -dovolená atd.vám morčátko pohlídám v případě zájmu.

HOLKY

                                    Bella Peruvian World

Lunkarya,naroz.2.4.24,čokoládová-krém s bílou,oči tmavé,porodní váha 80gr..M: Marion Verrunculosa.O: George Michael Katie's.  PRODÁNA-ODBĚR OD 2.5.24.  PP.

                                   Breta Peruvian World

Lunkarya,naroz.25.2.24,černá-bílá kalifornská,oči tmavé,porodní váha 90gr.M: Froda Katie¨¨'s.O:George Michael Katie's.  Prodána---800kč.  Vybarví se po rodičích.    PP.

KLUCI

                                 Brian Peruvian World

Lunkarya,naroz.25.3.24,černá-krém kalifornská,oči tmavé,porodní váha 100gr.M: Froda Katie's.O: George Michael Katie's.  Prodaný-Frýdlant v Č.---K odběru od 25.4.24.  PP.

                                         Bax Peruvian World

Lunkarya,naroz.25.3.24,černá-bílá kalifornská,oči tmavé,porodní váha 90gr.M: Froda Katie's.O: George Michael Katie's. Prodaný-Liberec.---K odběru od 25.4.24.   PP.

          

                                                

                                                              .