Morčátka na prodej

.                                                *** PODMÍNKY PRODEJE***

Volné-Morčátko je k prodeji.

Rezervace-Dle domluvy je nutné poslat platbu na účet v co nejbližším termínu a to do 2 dnů.Z důvodu špatných zkušeností provedu plnou rezervaci,až po přijetí zálohy či celé platby.Pokud vám budu morčátko posílat,požaduji celou částku 100% zaslat na účet.Při osobním vyzvednutí může být pouze záloha 50% z ceny.Je to na vašem zvážení.Číslo účtu sdělím v komunikaci.

Prodané-Morčátko je plně zaplaceno.

                                             *** ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud za morčátko zaplatíte zálohu či uhradíte plnou částku a nevyzvednete si morčátko do 4 týdnů od zaplacení a přestanete komunikovat,tak celá zaplacená částka propadá a je nevratná.V případě,že z vážného důvodu si v termínu morčátko nebudete moci vyzvednout,domluvíme se.Ze zaplacením zálohy či celé částky stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje.                                             ***VRATNÁ ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud se stane,že morčátko uhyne a vy si nevyberete jiné a nebo zruším prodej z mé strany ,tak celou zaplacenou částku vám vrátím zpět.

                                                         

UPOZORNĚNÍ! NA ANONYMNÍ EMAILY A SMS BEZ PODPISU A SKRYTÁ ČÍSLA NERAGUJI.DÁLE-POKUD NAPÍŠETE,ŽE MÁTE ZÁJEM O MORČÁTKO A DO DVOU DNŮ NEBUDETE KOMUNIKOVAT,UVOLNUJI MORČÁTKO DALŠÍMU ZÁJEMCI,KTERÝ BUDE MÍT OPRAVDU ZÁJEM!PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH S TZV.ZÁJEMCI,KDY MORČÁTKO BYLO BLOKOVÁNO PLNO DNÍ A TÝDNŮ A ŽÁDNÁ ODEZVA A ZBYTEČNĚ BYLI ODMÍTNUTI DALŠÍ ZÁJEMCI,JSEM NA TYTO PODMÍNKY MUSELA PŘISTOUPIT.PROTO PROSÍM ZVAŽTE,NEŽ MĚ BUDETE KONTAKTOVAT,ZDA O MORČÁTKO MÁTE OPRAVDU ZÁJEM.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Aktualizace ke dni 1.11.2022.
Morčecí mimča jdou k novému majiteli nejdříve ve 4 -5 týdnech a při váze 250gr-300gr.a úplně zdravá a ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům.

Orientační ceny za morčátka.

Samičky na mazlíka bez PP -300-500kč.//S PP 500-1000kč.Dle zbarvení,chov,registrace...

Samečci na mazlíka bez PP-250-400kč.//S PP 400-700kč.Dle zbarvení,chov,registrace...

Při odběru dvou a více morčátek množstevní sleva.

Na cestu k novému majiteli dostanou balíček granulí+malý dárek.


Morčátka od nás jsou vhodná pouze pro chov v bytě.Jsou zvyklá na pokojovou teplotu a domácí prostředí.V žádném případě ne do králíkárny,stodoly,kůlny...též ne ke králíkovi,jako kamáráda.Králíci jsou teritoríální zvířata a morče utiskují.Též upřednostnuji zájemce,který si ode mne koupí 2 morčátka,bud 2 holky a nebo 2 kluky.Pokud si koupíte morčátko jedno,tak pouze ke druhému morčátku.NEPRODÁVÁM DO SAMOTY!!  Morčátka jsou skupinová zvířata.Pro morče je společnost příslušníka stejného druhu nejvýznamějším prvkem obohacení jeho života.Samičky ani samečci by neměli žít samostatně,aby byli v pohodě a bez stresu.

Naše morčátka od mala jsou zvyklá na domácí ruch,na lidskou ruku,na psy....Všechny  investované peníze  použiji na krmení a péči morčátek. 

                                                            PŘEPRAVA


Dopravu je možné objednat přes Přivez zvíře.cz po celé ČR.Částka za dopravu  po  ČR je 400kč.-24 Euro Slovensko.Zverado-cena za přepravu 350kč.Pouze po ČR. Zajíždí i  ochotně na adresu,pokud je potřeba dle dohody.Příjemce morčátka si hradí dopravu sám při předání u řidiče.Přepravní dny jsou-pátek,sobota,neděle.

Trasy | www.Přivez-Zvíře.cz                     https://zverado.cz/planovane-trasy/       

Také mohu morčátko poslat přes pána,který jezdí 2x týdně trasy Liberec-Praha-Brno-Ostrava a při těchto trasách vám morčátko může předat za příspěvěk pouhých 200kč.na domluveném místě.Dále přes pani Liberec-Praha-Brno.


Morčátka jsou na rozdíl od jiných hlodavců v noci klidná a nikoho neruší.Bud jedí a nebo spí,tudíž je můžete mít bez problémů i v ložnici.

MORČÁTKA BY SE MĚLI CHOVAT VE DVOU.DBEJTE JEJICH WELFARE.V ZEMÍCH ŠVÝCARSKO,NĚMECKO,RAKOUSKO,NIZOZEMSKO JE CHOV JEDNOHO MORČETE ZAKÁZANÝ!

Prodej morčátka dětem do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů či převzetí morčátka aspon s jedním z rodičů!!


Kdykoliv vám ráda poradím,pokud budete potřebovat.Budu též ráda,když mi jednou za čas pošlete fotku,která potěší.V případě vaší nepřítomnosti -dovolená atd.vám morčátko pohlídám v případě zájmu.

                          Ukončení CHS-INFO

Vzhledem k defintivnímu ukončení mé Chovatelské stanice daruji samičky+samečky od 1.roku s PP.Též v páru samce+samice.O více info pište do emailu či volejte.

***A NYNÍ PRODEJ MORČÁTEK NÍŽE***

HOLKY

                  Betty Peruvian World

Peruánec,naroz.22.11.22.Argente slate/zlatá-zlatá-bílá,oči rubínové,uši+vírky ok,porod.váha 100gr.M: Bella Star of Silesia.O: Juno Peruvian Gold. Hobby chov,na mazlíčka.K rezervaci.Odběr od 22.12.22.Příspěvek na krmení --- 400kč.


                Clea Peruvian World

Peruánec,naroz.19.7.22.bílá-černá,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha 90gr.M: Uška Peruvian World.O: Theodor Luna.

Hobby chov,mazlíček--Prodána.Ml.Boleslav

KLUCI

                Albi Peruvian World

Lunkarya,naroz.12.11.22.čokoládová-bílá-krém,oči tmavé,uši+vírky ok,porod.váha90gr.M:Olla Verrunculosa.O: Bilboa Peruvian Gold.

Chov,hobby chov,registrace,mazlíček.Prodaný.Litvínov.

          

                                                

                                                              .