Morčátka na prodej

.                                    *** Podmínky prodeje***

Volné-Morčátko je k prodeji.

Rezervace--Záloha uhrazena----Dle domluvy je nutné poslat platbu na účet v co nejbližším termínu a to do 3 dnů.Z důvodu špatných zkušeností provedu plnou rezervaci,až po přijetí rezervačního poplatku či celé platby.Pokud vám budu morčátko posílat,požaduji celou částku 100% zaslat na účet.Při osobním vyzvednutí může být pouze rezervační poplatek 50% z ceny.Je to na vašem zvážení.Číslo účtu sdělím v komunikaci.

Prodané-Morčátko je plně zaplaceno a čeká na termín vyzvednutí či na přepravu.

                                             *** ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud za morčátko zaplatíte zálohu či uhradíte plnou částku a nevyzvednete si morčátko do 4 týdnů od zaplacení a přestanete komunikovat,tak celá zaplacená částka propadá a je nevratná.V případě,že z vážného důvodu si v termínu morčátko nebudete moci vyzvednout,domluvíme se.Jsem člověk,se kterým se dá komunikovat.Ze zaplacením zálohy či celé částky stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje.

                                             ***VRATNÁ ZÁLOHA-PLNÁ ČÁSTKA***

Pokud se stane,že morčátko uhyne a vy si nevyberete jiné a nebo zruším prodej z mé strany z  důvodu nemoci a nebo z jiného vážného důvodu,tak celou zaplacenou částku vám vrátím zpět na účet.

                                                         

                                                             *** UPOZORNĚNÍ***

 NA ANONYMNÍ EMAILY  BEZ PODPISU A SKRYTÁ ČÍSLA NERAGUJI.DÁLE-POKUD NAPÍŠETE,ŽE MÁTE ZÁJEM O MORČÁTKO A DO DVOU DNŮ NEBUDETE KOMUNIKOVAT,UVOLNUJI MORČÁTKO DALŠÍMU ZÁJEMCI,KTERÝ BUDE MÍT OPRAVDU ZÁJEM!PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH S TZV.ZÁJEMCI,KDY MORČÁTKO BYLO BLOKOVÁNO PLNO DNÍ A ŽÁDNÁ ODEZVA A ZBYTEČNĚ BYLI ODMÍTNUTI VÁŽNÍ ZÁJEMCI,JSEM NA TYTO PODMÍNKY MUSELA PŘISTOUPIT.PROTO PROSÍM ZVAŽTE,NEŽ MĚ BUDETE KONTAKTOVAT,ZDA O MORČÁTKO Z NAŠÍ CHS  MÁTE OPRAVDU ZÁJEM.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

***Aktualizace ke dni 1.11.2023.***

*********************************************************************************************************************

Morčátka jdou do nového domova zcela zdravá a ošetřená proti parazitům a nejdříve ve 4-5 týdnech a při váze 260-300gr...

Morčátko od nás dostane na cestu do nového domova do začátku balíček granulí s vit.C

Každé naše morčátko dostane PP a nebo VP.Bud přímo při osobním odběru a nebo posílám elektronicky.Vše po dohodě s novým majitelem.Také informace v písemné formě ohl.krmení,péče.


                                      Chov morčat

Morčátka od nás jsou vhodná pouze pro chov v bytě.Jsou zvyklá na pokojovou teplotu a domácí prostředí.V žádném případě ne do králíkárny,stodoly,kůlny...Též upřednostnuji zájemce,který si ode mne koupí 2 morčátka,bud 2 holky a nebo 2 kluky.Pokud si koupíte morčátko jedno,tak pouze ke druhému morčátku.NEPRODÁVÁM DO SAMOTY!!  Morčátka jsou skupinová zvířata.Pro morče je společnost příslušníka stejného druhu nejvýznamějším prvkem obohacení jeho života.Samičky ani samečci by neměli žít samostatně,aby byli v pohodě a bez stresu.Morčata by nemeli být v žádném případě s králíkem.Králíčí komunikace(řeč těla)je úplně jiná a s morčetem si nerozumí i když se to dlouhá léta dělalo,králík pro morče není dobrý parták a je teritoriální a morče většinou bude utiskovat.

Pro morče je dostatečný prostor důležitý. Zejména v chovu dvou samců a více je dostatečný prostor klíčový.Čím méně místa,tím častěji se začnou mezi sebou prát.

Naše morčátka od mala jsou zvyklá na domácí ruch,na lidskou ruku,na psy....Všechny  investované peníze  použiji zpět na krmení a do péče morčátek.Naše morčata jsou krmena kvalit.granulemi s vit.C.Dostávají dostatek zeleniny a sena.Jako podestýlku zásadně hobliny,žádné pelety!!!Pelety jsou pro morče nevhodné z důvodu,že jsou tvrdé a morčeti způsobují na nožičkách bolest,protože musí stát neustále 24 hod denně na podestýlce.

Odchov našich mládat není v žádném případě zisková činnost a peníze za morčata pokryjí jen opravdu malou část nákladů na chov. 

                                                            PŘEPRAVA


Dopravu je možné objednat přes Přivez zvíře.cz po celé ČR.Částka za dopravu  po  ČR je 400kč.-24 Euro Slovensko.Zverado-cena za přepravu 400kč.Pouze po ČR. Příjemce morčátka si hradí dopravu sám při předání u řidiče.Přepravní dny jsou-pátek,sobota,neděle.


Trasy | www.Přivez-Zvíře.cz                     https://zverado.cz/planovane-trasy/       Morčátka jsou na rozdíl od jiných hlodavců v noci klidná a nikoho neruší.Bud jedí a nebo spí,tudíž je můžete mít bez problémů i v ložnici.

Dá se všeobecně říci,že samečci se na mazlíčky hodí více,než samičky.Mají klidnější,přítulnější povahu oproti samičkám.Některé samičky nejsou na mazlíka vhodné po celý svůj život,Tací jedinci jsou spokojeni pouze ve skupince  ostatních morčat.

MORČÁTKA BY SE MĚLI CHOVAT VE DVOU.DBEJTE JEJICH WELFARE.V ZEMÍCH ŠVÝCARSKO,NĚMECKO,RAKOUSKO,NIZOZEMSKO JE CHOV JEDNOHO MORČETE ZAKÁZANÝ!

Prodej morčátka dětem do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů či převzetí morčátka aspon s jedním z rodičů!!

*********************************************************************************************************************************


Kdykoliv vám ráda poradím,pokud budete potřebovat.Budu též ráda,když mi jednou za čas pošlete fotku,která potěší.V případě vaší nepřítomnosti -dovolená atd.vám morčátko pohlídám v případě zájmu.

***A NYNÍ PRODEJ MORČÁTEK NÍŽE***

HOLKY

                                     Beky Peruvian World

Lunkarya,naroz.20.6.23.buff s bílou,oči tmavé,M:Elena Galanthynius Verrunculosa.O:Bilboa Peruvian World. Prodaná-Liberec.

                                    Ailin Peruvian World

Peruánec,naroz.13.6.23,červená-bílá,oči tmavé. M: Sára Burdásek.O: Orcus Verrunculosa.Prodaná.Smržovka u Jablonce nad Nisou.

                                   Aura Peruvian World

Peruánec,naroz.13.6.23.červená-bílá-černá,oči tmavé,M: Sára Burdásek.O:Orcus Verrunculosa.Odběr od 13.7.23. Prodána.Brno.

                                  Amy Peruvian World

Lunkarya,naroz.16.5.23,v barvě buff,oči tmavé.M:Justice Katie's.O:Jurgen Verrunculosa.Odběr od 16.6.Hobby chov,mazlíček. Prodána--Liberec.(PP)

                                     Corin Peruvian World

Lunkarya,naroz.26.5.23 v barvě krém-bílá,oči tmavé,M:Ibriela of Zoohouse.O:Juno Peruvian Gold.Chov,hobby chov,mazlíček.Odběr od 26.6.23. Prodána--Vyškov u Brna. 

                                         Clea Peruvian World

Peruánec,naroz.26.5.23.čokoládová Fox s bílou,oči tmavé.M:Ibriela of Zoohouse.O:Juno Peruvian Gold. Prodána--Praha .

KLUCI

                                       Athis Peruvian World

Peruánec,naroz.13.6.23,černá-bílá-červená,oči tmavé,porod.váha 100gr,hobby chov,mazlíček.M:Sára Burdásek.O:Orcus Verrunculosa.Odběr od 13.7.23.Prodaný.  (VP).Praha.

                                      Arny Peruvian World

Lunkarya,naroz.16.5.23,krém-bílá,oči tmavé,porod.váha 100gr,hobby chov,mazlíček.M:Justice Katie's.O:Jurgen Verrunculosa. K odběru od 16.6.Prodaný.  Liberec.(PP)

                                         Cleo Peruvian World

Lunkarya,naroz.26.5.23,čokoládová Fox s bílou.,oči tmavé,M: Ibriela of Zoohouse.O:Juno Peruvian Gold. Pěkný velký sameček a moc hodný.    Volný.----400kč.  PP.

                                        Basty Peruvian World

Lunkarya,naroz.20.6.23.buff,oči tmavé,porod.váha 100gr.M: Elena Galanthynius Verrunculosa.O:Bilboa Peruvian Gold,hobby chov,mazlíček.Odběr od 20.7.23.Prodaný.Brno.

          

                                                

                                                              .